Tři dny do konce

Pro ty, co neumí anglicky: máme 3 dny do odevzdání, makáme co to jde (páč trochu nestíháme), inu, přijdeme takhle po ránu do práce a co nevidíme:

 

 

destroyed benches

 

Totální bordel, zpřeházený a rozbitý lavičky, spoušť. Dotyčnému hajzlovi, který tohle způsobil, nechť uhnije pták! Jsme nasraní.

 

 

 

3 days to finish – FUCKING BASTARDS!

So we have 3 days to finish, woke up at morning, went to our working place and had found this.

destroyed benches

 

we had to repair all the broken benches, it took 3 hours of work and it’s still not ready 🙁

so the message for that bastard who made it: Let your dick dies in pain every time you wanna fuck!

Nové lavičky na Brutal Assault 2015

Woodcoregang je již na místě festivalu a bouchá nové lavičky pro vaše tlusté i tenké zadky. Pro vaše záda pak připravujeme něco málo pohodlných lehátek. A jelikož chceme, aby se o nás vědělo, ale na reklamu z vysoka kašleme, tak máme pro vás oblíbený trik všech správných menežérů: spotřebitelskou soutěž! Vyfoťte se na Brutalu s naší lavičkou (nebo vyfoťte někoho jiného, nebo jenom lavičku, ono je to vlastně fuk) a pošlete nám fotku, a ta nejlepší vyhraje originál zahradní lavičku od woodcoregangu. Uzavírka soutěže je posledního srpna. Naviděnou na BA!

dlouha lavicka

Brutal Assault 2015 – making benches again

Hi all, we are glad to see you are interested, and we are bringing new benches to you. Right now we are making whole new design of benches at Josefov fortress. More space for your bottoms at benches, new comfortable deckchairs and some retro-design benches. Send us your photos with the woodcoregang bench at BA 2015 until the end of August and the best action shot will win one special garden bench from woodcoregang. See you soon!

deckchair