Category Archives: czech

Czech texts

Poděkování / Big Thanx

Rádi bychom poděkovali všem, kteří letos s woodcore gangem spolupracovali a pomáhali vytvářet (téměř) nemožné na počkání.

We’d like to say Thank You to people which have participated this year and helped us to make (almost) impossible in short terms.

Díky putují k těmto lidem / Thanx goes to:

Punky z Počeplic, Peťan Aback, Slávek Tesárek, Mona Josífková, Aleš Trojka, Zelda, Noro, Pepík, Robo a ostatní z psychiatrického bastionu X, Milanu Libichovi z Ravelinu 14, Žirafě Pavlíně z hospody u Prokopa, obsluze a paní vedoucí v Besedě, Tomášům (Karlíkovi a Fialovi) a vůbec celé Brutal Crew, zkrátka všem zúčastněným. Omlouvám se všem, na které jsem v tomto výčtu snad zapomněl, nehledejte v tom úmysl.

Hospoda BESEDA v Josefově má lavičky od nás

Tak jsme se po Brutalu museli ještě v Josefově zdržet. Jednak rozebrat tribuny, které jsme připravili do horror kina:

Tribuna
Tribuna

ale hlavně proto, že jsme chytli dobrý kšeft – paní vedoucí z hospody BESEDA se natolik líbily naše lavičky, že si u nás objednala rovnou celou zahrádku. A jelikož je Beseda známá v Josefově svou výbornou kuchyní, pojali jsme celý úkol velkokapacitně a s důrazem na příjemné prostředí k jídlu. Výsledek vidíte níže.

Hospoda Beseda
Zahrádka hospody Beseda

Všímavé oko odhalí unikátní konstrukci zavětrování nohou stolů, která z jakékoli strany zobrazuje anarchistické Áčko 🙂

Dokončeno

v sobotu 1.8. jsme dobrousili poslední lavičky, statistiky zatím nemáme, neb zatím slavíme. A jak jinak než prací! Zítra jdeme bouchat schody k hajzlům. Hezkou pracovní neděli i vám přeje woodcoregang.

panorama

Tři dny do konce

Pro ty, co neumí anglicky: máme 3 dny do odevzdání, makáme co to jde (páč trochu nestíháme), inu, přijdeme takhle po ránu do práce a co nevidíme:

 

 

destroyed benches

 

Totální bordel, zpřeházený a rozbitý lavičky, spoušť. Dotyčnému hajzlovi, který tohle způsobil, nechť uhnije pták! Jsme nasraní.

 

 

 

Nové lavičky na Brutal Assault 2015

Woodcoregang je již na místě festivalu a bouchá nové lavičky pro vaše tlusté i tenké zadky. Pro vaše záda pak připravujeme něco málo pohodlných lehátek. A jelikož chceme, aby se o nás vědělo, ale na reklamu z vysoka kašleme, tak máme pro vás oblíbený trik všech správných menežérů: spotřebitelskou soutěž! Vyfoťte se na Brutalu s naší lavičkou (nebo vyfoťte někoho jiného, nebo jenom lavičku, ono je to vlastně fuk) a pošlete nám fotku, a ta nejlepší vyhraje originál zahradní lavičku od woodcoregangu. Uzavírka soutěže je posledního srpna. Naviděnou na BA!

dlouha lavicka